دسته بندی ها

MC111CS مبدل فیبر WDM Media با سرعت 100Mbps

<< MC110CS مبدل فیبر Single-Mode با سرعت 100Mbps MC112CS مبدل فیبر WDM Media با سرعت 10/100Mbps >>
MC111CS مبدل فیبر  WDM Media  با سرعت 100Mbps
MC111CS مبدل فیبر  WDM Media  با سرعت 100Mbps MC111CS مبدل فیبر  WDM Media  با سرعت 100Mbps
تولید کننده: TP-LINK
مدل کالا: MC111CS
موجودی: در انبار
قیمت: تماس با شبکه کاران
قیمت بدون مالیات: تماس با شبکه کاران

ویژگی های برجسته:

  • Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards
  • Adopts WDM technology, transmitting and receiving data on one single fiber
  • Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely

 

  • single fiber
 

مشخصات

MEDIA CONVERTER & MODULE
استانداردها و پروتکل ها IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Basic Function Adopts WDM technology
Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Half Duplex Flow Control (Backpressure)
Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
Extends fiber distance up to 20km
پورتها 1 100M SC/UPC port
1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
طول موج 1550nm Tx/1310nm Rx
WDM TX 1550nm
WDM RX 1310nm
Network Media 10BASE-T UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Network Media 100BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
Network Media 100BASE-FX Single-mode Fiber
LED Indicators PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
ابعاد(طول*عرض*ارتفاع) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
منبع تغذیه External Power Adapter
Max Power Consumption 2.49W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Environment Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:



کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شبکه کاران می باشد. / طراحی و اجرا : رضا احمدآبادی

پشتیبان: اپن کارت فارسی
فروشگاه شبکه کاران © 2017