دسته بندی ها

MC220L مبدل فیبر Gigabit SFP Media

<< MC210CS مبدل فیبر به اترنت Single-mode گیگابیت MC100CM مبدل فیبر به اترنت Multi-Mode با سرعت 100Mbps >>
MC220L مبدل فیبر Gigabit SFP Media
MC220L مبدل فیبر Gigabit SFP Media
تولید کننده: TP-LINK
مدل کالا: MC220L
موجودی: در انبار
قیمت: تماس با شبکه کاران

ویژگی های برجسته:

  • Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z
  • Extends fiber distance up to 0.55km for multi-mode fiber and 10km for single-mode fiber
  • FX port supports hot-swappable

 

MEDIA CONVERTER & MODULE
استانداردها و پروتکل ها IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Basic Function Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Extends fiber distance up to 0.5km using 50/125um fiber
پورتها 1 Gigabit SFP port
1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
طول موج Depends on the used SFP module
Network Media 1000BASE-FX Multi-mode/Single-mode SFP module
Network Media 1000BASE-T UTP category 5, 5e, 6 cable (maxium 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
LED Indicators PWR, LINK, RX
ابعاد(طول*عرض*ارتفاع) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
منبع تغذیه External Power Adapter
Max Power Consumption 3.95W
Safety & Emission FCC, CE
Environment Operating Temperature: 0~40 (32~104)
Storage Temperature: -40~70 (-40~158)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:



کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شبکه کاران می باشد. / طراحی و اجرا : رضا احمدآبادی

پشتیبان: اپن کارت فارسی
فروشگاه شبکه کاران © 2017