دسته بندی ها

Fiber Equipment

تجهیزات فیبر TP-LINK

نمایش: لیست / شبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
MC100CM مبدل فیبر  به اترنت Multi-Mode با سرعت 100Mbps
ویژگی های برجسته: Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards Provides switch c..
تماس با شبکه کاران
MC110CS مبدل فیبر Single-Mode با سرعت 100Mbps
ویژگی های برجسته: Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards. Provides switch ..
تماس با شبکه کاران
MC111CS مبدل فیبر  WDM Media  با سرعت 100Mbps
ویژگی های برجسته: Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards Adopts WDM techno..
تماس با شبکه کاران
MC112CS مبدل فیبر  WDM Media  با سرعت 10/100Mbps
ویژگی های برجسته: Complies with 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX standards. Adopts WDM techn..
تماس با شبکه کاران
MC200CM مبدل Gigabit Multi-Mode Media
ویژگی های برجسته: Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z Extends fiber distance up to 0...
تماس با شبکه کاران
MC210CS  مبدل فیبر به اترنت Single-mode گیگابیت
ویژگی های برجسته: Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z Extends fiber distance up to 15..
تماس با شبکه کاران
MC220L مبدل فیبر Gigabit SFP Media
ویژگی های برجسته: Complies with IEEE 802.3ab and IEEE 802.3z Extends fiber distance up to 0...
تماس با شبکه کاران
TL-MC1400 شاسی Rackmount 14-Slot
ویژگی های برجسته: 14bays to house up to 14 media converters Optional redundant power supply to..
تماس با شبکه کاران
TL-SM311LM ماژول Multi-Mode فیبر گیگابیت
ویژگی های برجسته: Multi-mode MiniGBIC module Applied to T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5428, T..
تماس با شبکه کاران
TL-SM311LS ماژول Single-Mode  فیبر گیگابیت
ویژگی های برجسته: Single-mode MiniGBIC module Applied to T3700G-28TQ, TL-SG5412F/TL-SG5..
تماس با شبکه کاران
TL-SM321A ماژول 1000Base-BX Bi-Directional SFP فیبر
ویژگی های برجسته: Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost..
تماس با شبکه کاران
TL-SM321B ماژول 1000Base-BX Bi-Directional SFP فیبر
ویژگی های برجسته: Supports WDM Bi-Directional technology, using a single strand of fiber, cost..
تماس با شبکه کاران

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شبکه کاران می باشد. / طراحی و اجرا : رضا احمدآبادی

پشتیبان: اپن کارت فارسی
فروشگاه شبکه کاران © 2017