دسته بندی ها

Converter

مبدل های D-LINK

نمایش: لیست / شبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
DHP-308AV مبدل شبکه  200Mbp
ویژگی های برجسته :  سرعت بالا روی کابل برق سرعت تبادل اطلاعات تا 200Mbps ،بیش..
تماس با شبکه کاران
DHP-309AV مبدل برق  شبکه باسرعت 200Mbp
مشخصات استانداردها 802.3,802.3u,IEEE 1901 , Home Plug AV   رابط های دستگاه Count..
تماس با شبکه کاران
DHP-600AV/E مبدل برق به شبکه با سرعت 600Mbs
ویژگی های برجسته :  بدون نیاز به کابل کشی ، بدون نیاز به نصب پیچیده   استفاده از ..
تماس با شبکه کاران
DHP-W311AV مبدل برق به شبکه بیسیم با سرعت 500 مگابیت
ویژگی های برجسته :  طراحی برنده ومتفاوت برنده جایزه معتبر red dotبرای&nb..
تماس با شبکه کاران
DMC-1000 شاسی مبدل فیبر به اترنت
  مشخصات   توضیحات: " 16bays to house up to 16 media converters Chassis" ..
تماس با شبکه کاران
DMC-1002 ماژول SNMP برای شاسی DMC-1000
مشخصات توضیحات: SNMP-based and web-based management module for all media converter ..
تماس با شبکه کاران
DMC-1580SC مبدل فیبر به اترنت
ویژگی‌های برجسته :  مبدل هوشمند Single Mode قابلیت تبدیل 100Base-TX UTP به 100Base-FX SC..
تماس با شبکه کاران
DMC-1910R مبدل فیبر به اترنت
ویژگی‌های برجسته :  مبدل Dual Wave Length Singe Mode RX قابلیت تبدیل 1000Base-TX به 1000..
تماس با شبکه کاران
DMC-1910T مبدل فیبر به اترنت
ویژگی‌های برجسته :  برد 15 km  مبدل Dual Wave Length Singe Mode TX قابلیت ت..
تماس با شبکه کاران
DMC-300SC  مبدل فیبر به اترنت
ویژگی‌های برجسته :  مدیاکانورتور فیبر 100Mb مالتی مود نوع کانکتور SC   مشخصات ..
تماس با شبکه کاران
DMC-515SC  مبدل فیبر به اترنت
ویژگی‌های برجسته :  مدیاکانورتور فیبر 100Mb سینگل مود نوع کانکتور SC مناسب برای مسافت..
تماس با شبکه کاران
DMC-530SC مبدل فیبر به اترنت
ویژگی‌های برجسته :   مبدل Single Mode با قابلیت تبدیل 100Base-TX UTP به 100Base-FX SC (..
تماس با شبکه کاران
DMC-560SC  مبدل فیبر به اترنت
ویژگی‌های برجسته :  ویژگی Full Duplex برد 60KM   مشخصات Conversio..
تماس با شبکه کاران
DMC-700SC مبدل فیبر به اترنت
ویژگی‌های برجسته : مناسب برای ادارات و سازمانها مدیاکانورتور فیبر 1000Mb مالتی مود نوع کان..
تماس با شبکه کاران
DMC-805G مبدل فیبر به اترنت
ویژگی‌های برجسته :  مناسب برای دفاتر کوچک  برد ---   مشخصات Conve..
تماس با شبکه کاران
DMC-805X   مبدل فیبر به اترنت
ویژگی‌های برجسته :    مبدل 10G CX4 به +10G SFP مناسب برای ادارات و سازمانها &n..
تماس با شبکه کاران
DMC-810SC مبدل فیبر به اترنت
ویژگی‌های برجسته :  مدیاکانورتور فیبر 1000Mb سینگل مود نوع کانکتور SC مناسب ادارات و ..
تماس با شبکه کاران
DMC-920  مبدل فیبر به اترنت
ویژگی‌های برجسته :  مناسب برای ادارات و سازمانها مبدل Dual Wave Length Singe Mode TX &..
تماس با شبکه کاران
DMC-F02SC مبدل فیبر به اترنت غیر مدیریتی
ویژگی‌های برجسته :  مبدل Singe Mode با قابلیت تبدیل 100Base-TX به 100Base-FX SC (برد 2km) ..
تماس با شبکه کاران
DMC-F15SC مبدل فیبر به اترنت غیر مدیریتی
ویژگی‌های برجسته :   مبدل Singe Mode با قابلیت تبدیل 100Base-TX به 100Base-FX SC (برد 1..
تماس با شبکه کاران
DMC-F30SC  مبدل فیبر به اترنت غیر مدیریتی
ویژگی‌های برجسته :  مبدل Singe Mode با قابلیت تبدیل 100Base-TX به 100Base-FX SC (برد 30km) ..
تماس با شبکه کاران
DMC-G01LC مبدل فیبر به اترنت غیر مدیریتی
ویژگی‌های برجسته :  مبدل SFP با قابلیت تبدیل 1000Base-TX به SFP (بدون ماژول)   مش..
تماس با شبکه کاران
DUB-1312 مبدل کارت شبکه اترنت به USB
مشخصات نوع کارت شبکه USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter   مشخصات سخت افزاری PCI..
تماس با شبکه کاران
DUB-E100 مبدل USB به اترنت
ویژگی‌های برجسته :   مبدل USB به پورت Fast Ethernet سرعت واقعی 10/100 کابل USB ت..
تماس با شبکه کاران

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شبکه کاران می باشد. / طراحی و اجرا : رضا احمدآبادی

پشتیبان: اپن کارت فارسی
فروشگاه شبکه کاران © 2017