دسته بندی ها

Transceiver

انتقال دهنده های D-LINK

نمایش: لیست / شبکه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
DEM-210  ترانسیور SFP سینگل مود
ویژگی‌های برجسته :   ماژول فیبر SFP سینگل مود 100Mb دیلینک برد مسافت 100Mbps ..
تماس با شبکه کاران
DEM-211 ترانسیور مولتی مود فیبر SFP
ویژگی‌های برجسته :  ترانسیور Multi Mode فیبر 100Base FX SFP (برد 2km برای سوییچ سری DES-..
تماس با شبکه کاران
DEM-220R ترانسیور  SFP سینگل مود
ویژگی‌های برجسته :  مناسب برای ادارات و سازمانها ترانسیور Single Mode فیبر 100Base BX SFP..
تماس با شبکه کاران
DEM-220T ترانسیور SFP سینگل مود
ویژگی‌های برجسته :  مناسب برای ادارات و سازمانها  ترانسیور Single Mode فیبر 100Base ..
تماس با شبکه کاران
DEM-310GT   ترانسیور  SFP  سینگل مود
ویژگی‌های برجسته :  مناسب برای ادارات و سازمانها ترانسیور Single Mode فیبر 1 پورت LX SFP ..
تماس با شبکه کاران
DEM-311GT  ترانسیور Multi Mode فیبر  SFP
ویژگی‌های برجسته :  ادارات و سازمانها  ترانسیور Multi Mode فیبر 1 پورت LX SFP (ب..
تماس با شبکه کاران
DEM-312GT2  ترانسیور  SFP  مولتی مود
ویژگی‌های برجسته :  مناسب برای دفاتر کوچک  ترانسیور Multi Mode فیبر 1 پورت LX SFP ..
تماس با شبکه کاران

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شبکه کاران می باشد. / طراحی و اجرا : رضا احمدآبادی

پشتیبان: اپن کارت فارسی
فروشگاه شبکه کاران © 2017